Hotel Červenohorské Sedlo

Hotel ČHS s.r.o., Kouty nad Desnou 72, 788 11 Loučná nad Desnou, rezervace.hotelchs@gmail.com


Hotel Červenohorské Sedlo

Skiareál Červenohorské sedlo

Hotel Červenohorské sedlo*** ubytování přímo u sjezdovek.

Hotel Červenohorské sedlo*** je součástí vyhlášeného lyžařského střediska Skiareál ČHS. Lyžařský areál Červenohorské sedlo je jedním z nejznámějších středisek sjezdového lyžování na severní Moravě. Je známou křižovatkou zimních, ale i letních turistických cest. Nadmořská výška Červenohorského sedla je 1.013 m. Lyžařské sjezdovky ve skiareálu mají nadmořskou výšku 862 až 1.164 m. Tato poloha dává předpoklad pro kvalitní zimní sezónu od poloviny prosince do konce března. 

Skiareál provozuje čtyřsedačkovou lanovou dráhu dlouhou 1.050 m, s přepravní kapacitou 2.400 os./hod. a sedm vleků. Udržuje pět sjezdových tratí všech stupňů obtížnosti o celkové délce cca 6.000 m, jež uspokojí nejen pokročilé lyžaře, ale i začátečníky či rodiny s dětmi. Areál je rozdělen na severní a jižní svahy. Skipasy se prodávají ve třech pokladnách, které jsou součástí společného odbavovacího systému. Jedná se o moderní, dynamicky se rozvíjející lyžařské středisko.

Součástí skiareálu je také stylová restaurace a bar s panoramatickým výhledem na svah. Pro příznivce snowboardů je připraven nový snowpark s překážkami a pro naše nejmenší dětský park a lyžařská škola. Novinkou je také umělé zasněžování, které v posledních letech velmi zkvalitnilo nabízené služby. 

 

Parking gratis - slevy na skipasy pro ubytované klienty Hotelu Červenohorské sedlo***

Samozřejmostí je parking, který je v lyžařském areálu zdarma a jako bonus máme pro klienty ubytované v Hotelu Červenohorské sedlo*** výhodné slevy na skipasy.

 

Kontakt

Hotel Červenohorské sedlo

Hotel ČHS s.r.o., Kouty nad Desnou 80, 788 11 Loučná nad Desnou,

e-mail: rezervace@hotelchs.eu

web: www.hotelchs.eu

tel. rezervace: +420 724 363 234

tel. recepce:    +420 602 819 919 

Formulář

 

Provozováno CMS / Eshop (c)2018 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu